Suprojektuotas administracinės paskirties pastatas, sklype Sietyno, g. 24, Vilniuje, kuriame įsikurs Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto penktojo ir šeštojo policijos komisariatai, Kelių policijos valdyba, Lietuvos kelių policijos tarnyba, buhalterinės apskaitos valdyba bei kitos bendro naudojimo patalpos (kavinė, konferencijų ir pasitarimų salės, ginklinė, persirengimo patalpos ir pan.).
Projektas parengtas taikant BIM metodiką, LOD 300-350 detalumo lygiu, taikant elementų klasifikavimą, parametrų įvedimą, struktūrinį modelio ir dokumentacijos ryšį. BIM taikyta ne tik pastato projektavimui bet ir lauke numatomiems sprendiniams bei susijusiai teritorijai.
Pastato bendras plotas daugiau kaip 9750 m2. 4 antžeminiai aukštai numatyti administracinėms reikmėms. Cokolinis ir požeminis aukštai techninėms patalpoms, paspirtukų ir dviračių laikymui, įkrovimui bei automobilių stovėjimui ir elektromobilių įkrovimui.
Prisitaikant prie sklypo pastatas numatytas pailgos formos.
I pastato aukštas pritaikomas interesantų priėmimui ir jų aptarnavimui. II-IV aukštai skirti darbuotojams. Lankytojai į juos nebus įleidžiami.
Konstrukcinė pastato schema – gelžbetoninis monolitinis karkasas.
Pastate numatomos patalpos, pritaikytos dirbti su slapta informacija ir atitinkančios įslaptintos informacijos fizinės apsaugos reikalavimus.
Pastatas ir jo prieigos pritaikytos žmonių su negalia reikmėms.
Ant dalies pastato stogo numatyta saulės elektrinė pastato reikmėms, pastato valdymo sistema (BMS), suprojektuotas labai aukšto energinio naudingumo pastatas, A++ energinio naudingumo klasės.

Dėl sklypo reljefo, cokolinis aukštas pietinėje sklypo pusėje yra virš žemės, o šiaurinėje po žeme. Požeminis aukštas projektuojamas beveik po visu sklypu. Sklype projektuojamos automobilių stovėjimo aikštelės, dviračių laikymo aikštelė, pėsčiųjų zonos, žali plotai, pasyvaus poilsio zona. Projektuojami trys įvažiavimai.
Patogiam susisiekimui numatoma rekonstruoti 290 m ilgio, 6,5 m pločio Sietyno gatvės atkarpa įskaitant sankryžas su V. Matulevičiaus ir R. Jankausko gatvėmis. Rekonstruojamoje atkarpoje numatyta pėsčiųjų ir dviračių takai bei automobilių stovėjimo vietos.