Apie

Nuo 2006 metų sėkmingai vykdome veiklą teritorijų planavimo, architektūros, inžinerinės infrastruktūros, susisiekimo komunikacijų, viešųjų erdvių, kraštovaizdžio, aplinkosaugos projektavimo srityse. Teikiame aukštos kokybės kompleksines bei inovatyvias paslaugas, gebame sujungti architektūrą ir inžineriją į vieną tvarią visumą. Turime didelį įdirbį BIM (statinio informacinis modeliavimas) projektavimo aplinkoje ir siekiame lyderystės šioje srityje. Jau 14 metų dirbame ties įvairaus sudėtingumo projektais ir įgijome solidžios patirties. Šiuo metu įmonėje dirba  įvairių krypčių profesionalai: ekspertai, projektų vadovai, projekto dalių vadovai, architektai, inžinieriai, projektuotojai bei konsultantai.

Klientų pasitikėjimas skatina mus judėti į priekį. Kasdien sekame naujausias tendencijas statybų technologijų, įrenginių bei gaminių srityje ir jas įgyvendiname projektavimo praktikoje. Dirbame efektyvios veiklos principais: esame skaitmenizavę įmonės veiklos procesus, savo darbe naudojame tik naujausią programinę įrangą, kurių pagalba dirbame efektyviai ir rezultatyviai. Nuolat keliame kvalifikaciją, giliname žinias ir drąsiai priimame iškilusius iššūkius. Mūsų klientai – tai įvairių sričių privataus verslo subjektai, valstybės įmonės, savivaldybių administracijos, biudžetinės ir viešosios įstaigos, rangovinės bendrovės, bei fiziniai asmenys. Mokame dirbti daugiaprojektinėje aplinkoje,  per metus sėkmingai įgyvendiname daugiau nei 200 įvairių projektų. „Daug“ ir „mažai“ mūsų komandai neegzistuoja. Nesvarbu, kokie bebūtų klientų norai ir darbų apimtys, visi jie – vienodai svarbūs. Atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir rasime Jums palankiausią sprendimą.

Įmonės politika 

Esame įgiję sertifikatus

Įmonės kasdienį darbą lydi šiuolaikiniai vadybos standartai (LEAN; ISO 9001:2015; ISO 14001:2015) metodai ir įrankiai, aukščiausia projektų kokybė ir pagarba klientams. Vadovaujamės tarptautinės  konsultuojančių inžinierių organizacijos FIDIC principais.

 

Per 2020-2022 metus UAB ,,Atamis” parengė projektų, kurių rodikliai:

Rodiklio pavadinimas, vnt.

Parengta per 2020 m.

Parengta per 2021 m.

 Parengta per 2022 m.

Tūrinių pastatų, m2

39 500

19 655

66 246

Inžinerinių tinklų, km

239

225

150

Susisiekimo komunikacijų, km

450

467

285

Viešosios erdvės (parkai, aikštės, skverai, kvartalai),  ha

2

18

34

Teritorijų planavimo dokumentai, vnt

12

14

16