Įgyvendintas pėsčiųjų tilto ir viešųjų erdvių sutvarkymo projektas Kuršėnų mieste. Sutvarkyta miestui svarbi viešoji erdvė, suprojektuotas tiltas leis žmonėms laisvai judėti tarp miesto centrinės dalies bei Kuršėnų dvaro teritorijos.
Tilto projektavimui panaudotas informacinis modeliavimas (BIM). Tai leidžia optimizuoti projektavimo procesą, pasiekti kūrybiškesnių ir kokybiškesnių rezultatų.
Suprojektuotas išskirtinis pėsčiųjų/dviratininkų tiltas, kurio sprendiniai aprėpia ne tik susisiekimo pagerinimo galimybes, bet kuriamas toks objektas, kuris žavės tiek architektūriniais sprendimais, tiek išmanumu bei inovatyvumu. Numatytas išmanusis apšvietimas, kuriuo intensyviau apšviečiama judančių objektų trajektorija, o vietos, kuriose nėra judėjimo – prigesintos. Taip pat sukurtos erdvės, kuriose bus įrengta „žaliosios“ energijos stotelė, pasitelkiant saulės energiją, sudaryta galimybė pasinaudoti belaidžiu internetu, pasikrauti mobilų telefoną pasiklausyti muzikos ar prisipūsti dviračio padangą.
Tilto abiejuose galuose yra Kultūros paveldo saugomos teritorijos: šiaurinėje pusėje – L. Ivinskio paminklas ir aikštė, pietų pusėje – Kuršėnų dvaro sodybos kompleksas. Tiltas suprojektuotas taip, kad naudojantis juo būtų išgaunama kuo daugiau ir kuo įvairesnių apžvalgos perspektyvų: einant nuo Kuršėnų dvaro sodybos matoma Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia; tilto šonuose matoma Ventos upės slėnio ir jos senvagių perspektyva; einant link Kuršėnų dvaro sodybos atsiveria medžių masyvo upės šlaite vaizdas.
Ėjimas projektuojamu tiltu – dinamiškas, su besikeičiančiais vaizdais, orientuotais į vietines dominantes. Judėjimą tiltu siekiama paįvairinti, sukuriant atviras bei medžių lajomis ribotas erdves, kurios ganėtinai ilgą tilto trajektoriją (virš 250 m) vizualiai sudalins.
Projektuojamas tiltas plane – tai laužyta kreivė. Forma pasirinkta ieškant kuo dinamiškesnių aplinkos apžvalgos galimybių. Šiaurinėje Ventos pusėje tiltas išplatėja, jame suformuojama aikštelė: vieta sustoti, apsižvalgyti, pailsėti. Siekiama sulėtinti ėjimą tiltu, labiau kreipiant dėmesį į aplinką ir suformuojant infrastruktūrą raginančią užsibūti ant tilto, pasigėrėti panoramomis. Šis tiltas tai ne tik inžinerinis statinys, bet ir rekreacinis objektas. Tilto architektūra – ažūrinė metalo konstrukcijų kompozicija „skeletonas“, darniai įsiliejantis gamtinės aplinkos kontekste, bet tuo pačiu sukuriantis dinamiškos, šiuolaikiškos estetikos įspūdį. Tilto karkaso spalvos ir kryptys – natūralios rūdinto metalo Cor-ten, vertikalios, atkartojančio medžių kamienų vertikalumą. Tilto aukštis kintamas – sukuriamas „bangavimas“, interpretuojant upės tėkmę.
Šio tilto architektūrinis kevalas itin dinamiškas, o jo projektavimą supaprastina 3D erdvinių sistemų modeliavimas panaudojant BIM technologijas.
Projektuojant buvo keliamas tikslas numatyti ne tik funkcišką, bet ir inovatyvų šiuolaikišką traukos objektą.