Apie mus

UAB "Atamis" - inžinerinė konsultacinė bendrovė savo veiklą vykdanti teritorijų planavimo, inžinerinės infrastruktūros, architektūros, viešųjų erdvių, kraštovaizdžio, aplinkosaugos projektavimo srityse. Nuo pat įsteigimo pradžios 2006 m. gegužės 2 d. aktyviai plečiasi, ugdo profesionalų kolektyvą, gilina žinias ir mokosi sutikti rytojaus iššūkius.

Esame greitai auganti, dinamiška, atestuota įmonė, kurioje dirba didelę patirtį sukaupę projektų vadovai, inžinieriai, projektuotojai bei konsultantai, nuolat keliantys kvalifikaciją ir naudojantys savo darbe šiuolaikinę kompiuterinę ir organizacinę techniką bei licencijuotą programinę įrangą. Savo veiklą grindžiame šiuolaikiniais vadybos metodais, pagarba klientams, daug dėmesio skiriame rengiamų projektų kokybės, įvykdymo terminų kontrolei. Veikloje taikome tarptautinės konsultuojančių inžinierių organizacijos FIDIC principus bei sutarčių vykdymo nuostatas. Šiuo metu esame susitelkę ties ES struktūrinės paramos remiamais projektais, stengiamės, kad ES parama būtų įsisavinama laiku ir efektyviai tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje.

Mūsų klientai - tai biudžetinės, švietimo ir viešosios įstaigos, rangovinės organizacijos, privatūs juridiniai ir fiziniai asmenys bei kiti subjektai.
Didelį savo dėmesį skiriame Kliento poreikių nustatymui ir konstruktyviems santykiams su Klientais užmegsti bei palaikyti.

Per 2016 metus UAB ,,Atamis" parengė projektų, kurių rodikliai:

  • apie 28.000,00 m2 tūrinių pastatų;
  • apie 103,00 km inžinerinių tinklų;
  • apie 10 km susisiekimo komunikacijų;
  • apie 20 vnt. teritorijų planavimo dokumentų.

Įmonė per 2016 metus sėkmingai įgyvendino apie 170 įvairių projektų.

Esame įgiję sertifikatus


Aplinkos vadybos sistemos standarto ISO 14001:2015 atitikties sertifikatas

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos standarto OHSAS 18001:2007 atitikties sertifikatas

Kokybės vadybos sistemos standarto ISO 9001:2015 atitikties sertifikas

Melioracijos atestatas

Apdovanojimai

Jau kelintus metus, UAB "Atamis" pripažįstama viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

UAB "Atamis" padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį.